Shimakuro - 2008-12-03 18:02:30

Servera jeszcze niem ponieważ niejest dokończony poinformujemy gdy już będzie.






                                                 Przepraszamy.

Melison - 2008-12-06 15:04:20

Mam nadzieje ze serwer bendzie w 100 procentach sprawny i fajny bende gral na nim codziennie i bende codziennie odwiedzal forum dlatego napisalem podanie o Admina......(prosze mnie popierać)

www.kyuubinaruto.pun.pl www.burma-club.pun.pl www.anticcafe.pun.pl www.mkontakt.pun.pl www.mistrz-bakugan-gra.pun.pl